BPD Day 2020

Dodano 11 stycznia 2020 Do Aktualności

4. edycja Best Practices Day

Już 12 marca w warszawskim HubHubie odbędzie się 4. edycja Best Practices Day. Eksperci z branży HR i L&D skupią się tym razem na innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie onboardingu. Na scenie pojawią się m.in. Natalia Muturi, Bartłomiej Polakowski i Maja Gojtowska!

 Jakie wymierne korzyści daje onboarding pracownikowi i organizacji, w której pracuje? Jakie wyzwania stoją przed dużymi organizacjami przy planowaniu onboardingu? Jak im podołać? Na te pytania odpowiedzą eksperci z branży HR i L&D. Wśród nich znajdą się m.in. Natalia Muturi (dyrektorka HR w Mzuri), Bartłomiej Polakowski (Learning Technologies Leader w PwC), Maja Gojtowska (konsultantka, trenerka, wykładowczyni i jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce blogerka HR-owych) czy Szymon Janicki (CEO & Co-founder w HCM Deck).

Event skierowany jest głównie dla menadżerów i dyrektorów HR dużych organizacji, dla osób odpowiedzialnych za wdrażanie projektów HR w korporacjach, wszystkich poszukujących rozwiązań dla swoich swoich firm w obszarze HR Tech i L&D oraz ceniących sobie Employee Experience najwyższej jakości.

Best Practices Day będzie mieć miejsce w warszawskim HubHub-ie zlokalizowanym przy ul. Postępu 14. Wejście na wydarzenie jest darmowe, ale liczba miejsc jest ograniczona. By odebrać wejściówkę, należy się wcześniej zarejestrować na stronie https://hcmdeck.com/best-practices-day-2020/.

Best Practices Day jest cykliczną imprezą organizowaną od 2017 r. przez HCM Deck poświęconą innowacyjności w branży HR i L&D. W zeszłorocznej edycji udział wzięło ponad 100 menadżerów, dyrektorów HR i ekspertów w dziedzinie HR tech oraz L&D. Wśród nich prelekcje wygłaszali m.in. Anna Wąsowska (Kierownik Projektu w Cyfrowym Polsacie), Joanna Blejsz-Marlewska (Menedżer ds. Systemów Zarządzania Wiedzą w Leroy Merlin) i Rajmund Jasiński (Menedżer ds. Szkoleń w Leroy Merlin).

O firmie:

HCM Deck to platforma wspierająca rozwój pracowników, która umożliwia organizacjom automatyzację i analizę wzrostu w trzech kluczowych sferach: szkoleń, komunikacji i feedbacku. Zawiera kompleksowe, nowoczesne i przyjazne dla użytkownika narzędzia HR osadzone w modelu SaaS-owym.
HCM Deck wspiera rozwój ponad 150 000 pracowników takich firm, jak np. Santander Consumer Bank, Leroy Merlin, Nationale Nederlanden, Volkswagen Group, Allianz czy Decathlon.

Tagi : ,