3M GSC Wrocław

Dodano 7 czerwca 2018 Do Aktualności

3M GSC wyróżnione za działania w obszarze kultury organizacyjnej

Wrocławskie centrum 3M finalistą konkursu SSON Excellence Award podczas 18. edycji Annual Shared Services and Outsourcing Week.

SSON Excellence Awards to inicjatywa branżowa, w ramach której nagradzane są centra usług wspólnych. Statuetki  zostały przyznane m.in. w takich kategoriach jak: Best Shared Services Team, Excellence in Transformation i Excellence in Automation oraz Best Process Improvement & Innovation. Natomiast 3M Global Service Center Poland zdobyło 2. nagrodę w kategorii Excellence in Culture Creation.

– Ogromnie cieszymy się z tego wyróżnienia, bo od samego początku naszej działalności postawiliśmy sobie za cel stworzenie najlepszego miejsca do pracy – mówi Rafał Olejniczak, dyrektor generalny 3M Global Service Center EMEA we Wrocławiu. – Co nas wyróżnia? Przede wszystkim to, że zawsze widzimy przestrzeń do rozwoju oraz udoskonaleń i co ważne stwarzamy możliwości do rozwoju prawdziwych talentów. Dzięki temu każdy z nas stale doskonali  swoje umiejętności, myśli kreatywnie i osiąga coraz lepsze efekty pracy. Kreowanie kultury organizacyjnej łączy w sobie dwie wartości: współpracę
i innowacyjność. To sprawia, że cały czas udoskonalamy procesy zachodzące w firmie, przy jednoczesnej dbałości  o naszych pracowników.  Wspólnie we Wrocławiu wypracowujemy standardy, które są transponowane na skalę globalną. To daje ogromną satysfakcję.
Kulturę organizacyjną tworzą ludzie utalentowani, młodzi, pasjonaci, którym kolejny raz, nie wiem już który z rzędu, chcę podziękować
i pogratulować wiedzy, umiejętności i zaangażowania, bo kultura to ludzie, to my, to 3M
.   – dodaje. W marcu, wrocławski 3M GSC, po raz drugi z rzędu, został wyróżniony podczas 10. edycji konkursu Great Place to Work®. W przeciągu ostatnich 2 lat, firma nagrodzona została również za promowanie standardów etyki statuetką United Nations oraz znalazła się wśród pięciu najlepszych firm SSON Excellence Award w kategorii Best Shared Service Team.

3M jest obecny na polskim rynku od ponad 25 lat, a działające we Wrocławiu od 2015 r. centrum usług wspólnych to jeden z elementów globalnej strategii. Polski oddział jest jednym z trzech istniejących na świecie centrów usług wspólnych 3M.

Tagi : , , ,