PMI_kongres_1

Dodano 18 listopada 2016 Do Aktualności

11. edycja kongresu zarządzania projektami wkrótce w Warszawie

Trzy dni prelekcji, warsztatów i spotkań. Dwudziestu czterech praktyków – kierowników projektów z całego świata. Project Management Institute (PMI) po raz jedenasty organizuje kongres poświęcony tematyce zarządzania projektami, mądrego przywództwa i otwartości na nowe wyzwania. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2016 roku w Warszawie.

PMI Poland Chapter to jedno z najważniejszych spotkań branżowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Każdego roku skupia najlepszych praktyków, którzy podczas prelekcji i warsztatów dzielą się swoim doświadczeniem. Obok wystąpień, uczestnicy kongresu będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji – speedmentoringu, round tables (spotkania polegające na wypracowaniu rozwiązań danego problemu, na podstawie doświadczeń i rozmów z innymi uczestnikami przy jednym stole), gier networkingowych i wielu innych.

Grupa Obiektywni

Tegoroczna edycja będzie podzielona na trzy ścieżki, a każda z nich będzie odpowiadać jednemu z trzech bloków PMI Talent Triangle: Moving forward to Value –technical management, Setting the Course to Value – strategic managent oraz Steering the Way to Value – ladership management. Swoimi doświadczeniami podzielą się m.in.: Mark Dorsett, Professional Services and Management Consulting Executive, Johnny Mo, niezależny konsultant i przewodniczący Technicznej Grupy Doradczej w PMI Global, Ricardo Vargas, ekspert zarządzania projektami, mówca, bloger oraz dyrektor w obszarze infrastruktury czy Beth Partleton, z Komitetu Zarządzania Certyfikacją w Project Management Institute.

W trakcie uroczystej gali 11. edycji Kongresu PMI Poland Chapter odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu „Projekt Roku”, który ma na celu wyłonić najlepiej zrealizowane projekty zgodnie ze światowymi praktykami i trendami. Wyróżnienie zostanie przyznane w dwóch kategoriach: projekt zarządzany tradycyjnie – TPM (w tym także hybrydy) oraz projekt zarządzany zwinnie – APM (Agile).

Źródło: materiały prasowe PMI Poland Chapter

Tagi : , , , ,